Pigmentacja estetyczna brwi


Pigmentacja estetyczna brwi - Wymarzony kształt brwi

 

Odpowiedni kształt brwi, idealnie dopasowany do kształtu oczu i twarzy potrafi dodać wiele uroku.

 

Nie zawsze jednak można go uzyskać wyłącznie depilacją, szczególnie kiedywykonujesz ją samodzielnie. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

 

Idealny kształt oraz układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Farbowanie daje krótkotrwałyefekt, gdyż włoski na brwiach żyją tylko cztery tygodnie. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach makijaż permanentny jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu rysunku z klientem wprowadza się pigment za pomocą urządzenia PUREBEAU. Dzięki precyzyjnemu pigmentowaniu uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

 

Przed zabiegiem

Najlepiej jest aby brwi nie były depilowane przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi.Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji diamentowej, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona.Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziejprecyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymująkolor.

 

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50%barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany. Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolnomoczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myćjej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę (równieżkosmetykami kolorowymi). Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA orazbasenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię cienką warstwą specjalnego kremu. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

 

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należyrównież unikać mocnych peelingów (kwasów, mikrodermabrazji) w miejscu makijażu trwałego.

Jak do nas trafić

Studio Kosmetyki Profesjonalnej

Nadbrzeżna 34 (I piętro budynku pływalni)
33-300 Nowy Sącz

kontak mailowy

studio@akbeautyline.pl

biuro@akbeautyline.pl

szkolenia@akbeautyline.pl

zadzwoń do nas

+48 512 370 513
+48 535 804 560

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: Nieczynne

AK beuty line w sieci

Google Facbeook Youtube

Zapisz się na zabieg