Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna Rzęsy

Rzęsy


Piękne rzęsy to temat, którego z pewnością nie powinno traktować się z przymrużeniem oka.

Długie, gęste, delikatnie wywinięte to marzenie każdej kobiety. Niestety, nie każda z nas otrzymała tak wyjątkową oprawę oczu od natury. Jednak dzięki niewielkiej pomocy najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii można to szybko nadrobić.

 

Rzęsy

1:1 Nouveau Lashes

W naszym Studio oferujemy profesjonalny zabieg przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa nigdy się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary.

 

Wykonanie zabiegu trwa ok 2,5 h. Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie, nie wichrzą się i są zawsze równo ułożone. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. To teraz topowa metoda przedłużania rzęs – szerokoopisywana i promowana w mediach. Jest to jedna z najchętniej poszukiwanych aplikacji w salonach kosmetycznych i metoda doceniana przez ekspertów. Dzięki zabiegom uzupełniającym pozwala długo cieszyć się zjawiskowymi rzęsami.

 

Do pielęgnacji rzęs i okolic oczu zalecamy kosmetyki do demakijażu stworzone wyłącznie na bazie wody. Proponujemy również specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne (w wyjątkowych sytuacjach można ją także nałożyć na końcówki rzęs górnych). Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny. Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życia wynosi około 90 dni. (Wskazane jest uzupełnianie rzęs co około 3tygodnie).

 

RevitaLash- Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

Jak do nas trafić

Studio Kosmetyki Profesjonalnej

Nadbrzeżna 34 (I piętro budynku pływalni)
33-300 Nowy Sącz

kontak mailowy

studio@akbeautyline.pl

biuro@akbeautyline.pl

szkolenia@akbeautyline.pl

zadzwoń do nas

+48 512 370 513
+48 535 804 560

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: Nieczynne

AK beuty line w sieci

Google Facbeook Youtube

Zapisz się na zabieg