Therma Vein - usuwanie naczynek krwionośnych


Technologia Thermavein ®

ThermaVein

Urządzenie Thermavein jest owocem wieloletnich prac znanego, brytyjskiego lekarza Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii.

 

Thermavein TM wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF), a w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia jest przenoszona do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez wpływu na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia tkanek podczas zabiegu.

 

Prąd częstotliwości radiowej jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powoduje ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie. Procedura znalazła zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy, szyi, ramion i innych części ciała.

 

 

Jak to działa?

Thermavein eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu termokoagulacji jednobiegunowej - UTC (Unipolar Thermo-Coagulation).

 

Technologia ta wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5-2 mm.

 

Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

 

Thermavein jest jedynym urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration) i dopuszczony do wykorzystania na terenie USA. Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 150 mm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika w ciągu godziny. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

 

Niebagatelną zaletą Thermavein jest mniejsza bolesność w trakcie wykonywania zabiegu niż przy zastosowaniu innych technik leczenia.

 

 

Korzyści posiadania THERMAVEIN:

ThermaVein

 

 

System wizualizacji (Thermavein Polarised Light System) - Lampa nagłowna ze zintegrowanym światłem spolaryzowanym

 

ThermaVein

Dzięki podwójnie spolaryzowanemu światłu przy pomocy systemu wizualizacji widoczny jest obraz naczyń krwionośnych znajdujących się pod epidermą (około 1mm), ułatwia to pracę z urządzeniem Thermavein.

 

 

 

 

Efekty zabiegu:

ThermaVein

 

 

ThermaVein - statystyki

 

Jak do nas trafić

Studio Kosmetyki Profesjonalnej

Nadbrzeżna 34 (I piętro budynku pływalni)
33-300 Nowy Sącz

kontak mailowy

studio@akbeautyline.pl

biuro@akbeautyline.pl

szkolenia@akbeautyline.pl

zadzwoń do nas

+48 512 370 513
+48 535 804 560

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: Nieczynne

AK beuty line w sieci

Google Facbeook Youtube

Zapisz się na zabieg